Penzion Dolni Morava /ubytovanie Dolni Morava

Penzion Dolni Morava Dolni Morava
 

Ubytovanie Dolní Morava penzión:
Novo zrekonštruovaný penzión DOLNÍ MORAVA sa nachádza na začiatku malebného lyžiarskeho strediska v obci Dolní Morava. Patrí do Pardubického kraja, okres Ústí nad Orlicí, rozkladajúce sa medzi Orlickými horami a Jeseníky. Leží na úpätí Králického Snežníku po oboch stranách historickej zemskej hranice Čiech a Moravy.

Penzion Dolní Morava ubytovanie:
Kapacita ubytovania penzióna Dolní Morava je 48 lôžok s možnosťou prístelky v 2, 3 a 4 lôžkových izbách. Každá izba má svoje vlastné sociálne zariadenie. Pre rodiny s deťmi sa ponúka zapožičanie detskej postieľky.

Penzión Dolní Morava služby:
Služby zadarmo - WiFi pripojenie v celom objekte, detské ihrisko, trampolína, ruské kolky. Možnosť vlastného opekania na ohni. Cyklotrasy pre náročných aj menej náročných. Ostatné služby: požičovňa horských bicyklov, trávnaté ihrisko, privátny bazén, privátne sauna, futbalové ihrisko (v obci), viacúčelové ihrisko s umelým povrchom vhodné pre tenis, volejbal a nohejbal (v obci).

Dolní Morava penzión ubytovanie reštaurácia:
Štýlová reštaurácia s príjemnou atmosférou a krbom, kde ochutnáte celý rad špecialít. Pokrmy sú pripravené formou domácej kuchyne, s minimálnym použitím polotovarov a predvarených pokrmov. Veľký dôraz je kladený na čerstvosť a vysokú kvalitu surovín. Možnosť objednania polpenzie, stravovanie pre firemné akcie, školenia, rauty, svadobné hostiny, promócie, špeciálne akcie na vaše želanie.

Posedenie v reštaurácii Vám spríjemní letná záhradka s kapacitou 48 miest a vonkajším grilom.

Ubytovanie penzión Dolní Morava spoločenská miestnosť:
Súčasťou penziónu Dolní Morava je tiež športovo spoločenská miestnosť s kapacitou 50 miest vhodná na cvičenie aerobicu, jogy, stolný pin - pong, možnosť premietania, školenia a prezentácie.

Ubytovanie penzion Dolní Morava voľný čas:
Obec Dolní Morava je známe horské lyžiarske stredisko. Časť obce patrí do Národnej prírodnej rezervácie Králický Snežník, ktorý je dominantou tunajšieho kraja. Pod jeho vrcholom pramení rieka Morava.

Hostia penziónu Dolní Morava môžu využiť ski bus k niekoľkým zjazdovkám a piatim vlekom. Pre snowboardistov je pripravý snow-park. K dispozícii je tiež lyžiarska škola, ski-servis a horská služba. Milovníci horských bicyklov a turistiky môžu nerušene užívať krás nedotknutej prírody. Vodáci si prídu na svoje pri jarnom schádzaní Moravy a Divokej Orlice.

Penzión Dolní Morava je ideálnym miestom pre aktívny aj neaktívny odpočinok a nezabudnuteľnú dovolenku.

Penzion Dolni Morava Dolni Morava - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Dolni Morava Dolni Morava - hotel má reštauráciuPenzion Dolni Morava Dolni Morava - hotel má vináreňPenzion Dolni Morava Dolni Morava - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Dolni Morava Dolni Morava - možnosť pripojenia na internetPenzion Dolni Morava Dolni Morava - k dispozícii letná terasaPenzion Dolni Morava Dolni Morava - krytý bazén v hoteliPenzion Dolni Morava Dolni Morava - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Dolni Morava Dolni Morava - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Dolni Morava Dolni Morava - Izby s vlastnou toaletou